banner62

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Valilik Uyardı Bunu Yapanlara Dikkat !!!

TERMOJENİK ÖZELLİKLİ BESİN TAKVİYELERİ

Sağlıklı kilo vermenin özünde düzenli spor ve bilinçli yeme içme alışkanlıkları yatıyor.

18 Ekim 2016 Salı 15:27
Bu haber 3140 kez okundu
TERMOJENİK ÖZELLİKLİ BESİN TAKVİYELERİ

Sağlıklı kilo vermenin özünde düzenli spor ve bilinçli yeme içme alışkanlıkları yatıyor. Bu gibi önemli hususlara dikkat edilmesi halinde fit bir vücuda sahip olmak son derece kolay. İşin özünde yer alan emek ve uğraşının size sağlamış olduğu avantajları kullanarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Kilo vermeye niyet ettiyseniz yapmanız gereken ilk iş bu hususlara dikkat etmek olacağı kadar bununla birlikte iyi bir antrenörden destek almakta olacaktır.

Spor konusunda uzman bir kişinin yardımını almak ve onun tavsiyeleri ile yola çıkmak sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Sadece spor yaparak doğru kilo kontrolü sağlanamaz. Vücudun ihtiyaç duyduğu bazı karbonhidrat ve proteinler ile vitaminleri de temin etmek gerekir. Bunu hızlı bir şekilde yapabilmenin vermiş olduğu avantaj yağların daha hızlı yakılmasını sağlayacaktır. Bu konsepte uygun olarak üretilen yağ yakıcılar mevcut. Termojenik özellikler taşıyan, yani vücudun ısınarak yağ yakmasına sebep olan ürünleri bulabilmeniz mümkün. Hardline Burner 590 bu ürünler arasında tercih edebileceğiniz ideal kaynaklardan yalnızca bir tanesidir. Hardline Burner, yağ yakıcı özellikleri taşır ve termonejik özellikleriyle dikkat çeker. Uygun fiyatları da göz önüne alındığında giriş seviyesinde yağ yakıcı kullanmak isteyenler tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Hardline Burner ürününde 2 mg vitamin b6, 150 mcg Chromium Picolinate, 500 mg Garcinia Cambogia özü, 400 mg Guarana özütü, 280 mg yeşil çay özütü, 100 mg Taurin , 20 mg L-Carnite gibi özütler yer alıyor. İsmi her ne kadar burner, yani yakıcı anlamında olsa da yeterli termojenik katkı maddesi olmadığını bilmenizde fayda olacaktır.  Hardline Burner’ın içinde var olan etken maddelerin her biri o an yaşanabilecek farklılıkları göz önüne çıkaracaktır. Bu ürünü antrenman öncesinde veya sonrasında kullanırken ilk hissedeceğiniz olgu enerji vermesi olacaktır.

ÜRÜNLERİN TERMOJENİK ÖZELLİKLERİ

Spor yaparken hızlı kilo vermeyi amaçlayanların tercihini oluşturan termojenik ürünler sinir sistemini etkileyerek adrenalin salınımını artırıyor. Bu durum ise enerji fazlalığı yaratarak kalori yakımını daha da artmasına sebep oluyor. Yağ asitlerinin kan dolaşımına geçmesini sağlayan bu ürünler, kanda bulunan yağ asitleriyle kas dokusunun enerji ihtiyacını karşılar. Termojenik yağ yakıcılar birden fazla ürünle karşınıza çıkabilir. Bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Termojenik maddeler aynı zaman da ayrıştırıcılardır. Besin öğelerinin kolay yakımını sağlayan bu maddeler, enerjinin ısı şeklinde salımını sağlar. Metabolizmayı uyaran ve enerji tüketimini artırarak kalori yakım oranını yükselten bu ürünler, vücut sıcaklığında da artış sağlar. Termojenik maddeler yağ yakımına yardımcı olmanın yanı sıra kilo kaybının önüne geçmeyi destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Aşırı sportif faaliyetler esnasında hem yağ yakımını hızlandırıp hem kilo ve kas kaybının önüne geçecek şekilde hazırlanan termojenik yağ yakıcılar, iştah baskılayıcı yapısıyla da dikkat çeker.

FAYDALARI VE YAN ETKİLERİ NELERDİR

Termojenik yağ yakıcı olarak bilinen ürünlerin en büyük faydaları arasında kalori yakımını artırması, yağ depolarının yakımı, kilo vermeye yardımcı olması, kasları geliştirmesi dikkat çeker. Bu ürünü sportif faaliyetle birlikte kullandığınız da yağ yakım süreniz daha çabuk olurken kas kaybının da önüne geçmiş olursunuz. Birbirinden özel yanlarıyla bu ürünü kullanmak size sağlıklı bir görüntüyü getirecek ve harika hissetmenize sebep olacaktır. Glakom, anemi, anksiyete, hemofili, şeker hastalığı, kalp hastalığı, karaciğer hastalığı, ishal veya hassas bağırsak sendromu gibi rahatsızlıkları olan kişilerde kullanılması önerilmez. Çakışma yaptığı anda mevcut tedaviyi kötüye götürebilir. Bu sebepledir ki ürünü kullanmadan önce doktor kontrolü mutlaka şarttır. Eğer hassas bir yapınız varsa yüksek dozda kullanmanız halinde uykusuzluk ve ishal gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra baş ağrıları, migren, sinirlilik gibi sorunlar da görülebilir. Termojenik yağ yakıcıların 3 aydan uzun bir süre düzenli olarak kullanılması önerilmez. Bu tamamlayıcı maddeyi kullanırken sıvı tüketiminizi büyük ölçüde arttırmanız önerilir.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?TEDES Hakkında ne Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
ARŞİV