Nur Ertürk Mide Detoksu nedir? Kanal D Müge ve Gülseren’le 2. Sayfa’ya canlı yayında konuştu

Nur Ertürk Mide Detoksu olarak ne yaptı?

Nur Ertürk Mide Detoksu hakkında neler yaptığını Kanal D’de katıldığı Müge ve Gülseren’le 2. Sayfa’ya konuştu.

Mide detoksunu yüze yapılan detoks gibi olduğunu söyleyen Nur Ertürk mide detoksu ile ilgili şu bilgileri verdi;

Aynı yüze yapılan detoks gibi 6 ay aralıklarla yapılmasını gerektiğini söyledi. “Hatta, 2. dozumu 6 aydan önce aldım. Daha önce bir seyahate gitmem gerekiyordu ve ben de daha erken aldım. 2 seferi” dedi.

Kullanılan yöntemi endoskopi aleti ile girerek 10 dakika sizi bayıltarak yapıyor. Maliyetini soran sunuculara biraz reklam kokan hareketlerle hocama benim adımı verirseniz %30 indirimi var, reklam gibi oldu dedi.

Mide detoksu sayesinde 20 kilo verdiğini söyleyen Nur Ertürk Mide Detoksu için doktoruna teşekkür ediyor. Özellikle de merdiven altı yerlerde de son günlerde bu uygulamanın yapıldığını söylüyor. Buna özellikle dikkat çeken Ertürk doktorunun ismini yayında söylemiştir. Ancak Kanal D Müge ve Gülseren’le 2. Sayfa ekibi tarafından biplenmiştir.

Sanıyorum Ertürk hazır Kanal D ekranlarına çıkmışken hem doktoruna hem de kendisine biraz kazanç sağlamayı düşünmüş olabilir. Bu duruma izin vermeyen Kanal D bunca şeyin reklamını yaparken bunu biplemesi dikkat çekti.

Mide detoksu sizin daha az yemek yemenizi sağlar, midenizin küçülmesini hızlandırır. 10 dk lık bir işlemle daha az yemek yeme hissi ve midenizin daha hızlı küçülmesine yardımcı bir operasyondur.

Doktor tavsiyesi dışında yapılması kesinlikle önerilmez. Sağlık koşullarına uygun ortamların tercih edilmesi, aksi durumların olduğunu düşündüğünüz işletmeleri ise sağlık bakanlığına şikayet etmeniz önerilmektedir.

Nur Ertürk nasıl zayıfladı? Nur Ertürk hangi detoksla zayıflamıştır?

Mide detoksu, tıbbi bir müdahaledir. Kesinlikle bir ürün, hap, toz vs gibi bir destek değildir.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgiler için yorum seçeneği ile yazımıza destek verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir