banner62

18 Ağustos 2017 Cuma

Valilik Uyardı Bunu Yapanlara Dikkat !!!

Bombax Gıda Takviyesi

Bombax gıda takviyesi tamamen bitkisel bir takviye ürünüdür. Kilo almak isteyen ve zorlanan insanlar için piyasaya sürülmüştür.

25 Mayıs 2017 Perşembe 13:31
Bu haber 1050 kez okundu
Bombax Gıda Takviyesi
Bombax gıda takviyesi tamamen bitkisel bir takviye ürünüdür. Kilo almak isteyen ve zorlanan insanlar için piyasaya sürülmüştür. Zararlı yollardan kilo almak yerine bitkisel içerikli ürünler kullanmak sağlık açısından çok daha önemlidir ve yararlıdır. Bu ürünün piyasaya sunuluş amacı kilo aldırıcı olmasıdır. Bombax kilo aldırıcı gıda takviyesi olarak kullabilirsiniz.

Kullanımı ve içeriği

Bombax kilo aldırıcı gıda takviyesinin içinde birden fazla bitkisel ürün bulundurmaktadır. Bunlar;

-Kudret narı meyvesi

-Kakao

-Polen

-Kına kına

-Propolis

-Keçi boynuzu

-Üzüm çekirdeği

-Amber

-Ve patates, muz, üzüm, elma, portakal

     Tamamen bitkisel bir formüldür. Bombax metabolizmayı düzenleyerek ve dengeleyerek ideal kilonuza ulaşmanızı sağlar. Yeme alışkanlıklarınızı değiştirir. Hiç yemek istemediğiniz şeylere bile sempati duymaya başlarsınız. Ürünü kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra yemek yemek sizin için bir zevk haline gelir. Kilo almanızdan ziyade yemek yemenin zevkine varmış olmanız sizi çok daha mutlu edecektir.

     Ürün tamamen karbonhidrat ve protein tozundan oluştuğu için sporcuların da güvenle kullanacağı bir üründür bombax kilo aldırıcı. Ürün %76 oranında karbonhidrat %22 oranında protein içermektedir. Bu sizin metabolizmanızı yormadan sağlıklı bir şekilde kilo almanızı sağlar.

Bombax gıda takviyesinin düzenli kullanımı sonucu kişiden kişiye değişerek ayda 4 ila 12 kilo almanıza yardımcı olur. Bu ürünü kullanmaya başladığınız günden itibaren sürekli bir açlık hissinde olursunuz. Canınız hep bir şeyler yemek ister. http://bombax.gen.tr Yemek yemek sizin için zevke dönüşecek. Kilo almaya başlayacaksınız ve bu enerjinizi yerine getirecek.

Aynı zamanda ürünün kapağında bulunan jelatin yırtılmış ise bu ürünü kullanmadan aldığınız yere tekrar ulaştırmanız ürünün değiştirilmesi açısından kolaylık sağlayacaktır. Bombax bir ilaç değildir. Gıda takviyesidir. Bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Kullanılsa bile etkisini görmek mümkün olmaz.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?TEDES Hakkında ne Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
ARŞİV