banner62

24 Ağustos 2017 Perşembe

Valilik Uyardı Bunu Yapanlara Dikkat !!!

Mert Altınışık nereli, sevgilisi, kaç yaşında, Mert Altınışık boyu

25 Şubat 2013, 16:11
Bu biyografi 80271 kez okundu
Mert Altınışık nereli, sevgilisi, kaç yaşında, Mert Altınışık boyu
Mert Altınışık Beni Affet Dizisi, Mert Altınışık Boyu ve Kilosu, Mert Altınışık Facebook ve Twitter, Mert Altınışık hayatı, Mert Altınışık Kimdir, Mert Altınışık Nereli, Mert Altınışık Sevgilisi
 
 Mert Altınışık 1986 yılı Mayıs ayının 14 ünde doğmuştur. Eğitim yıllarını başarılı şekilde geçiren ve bu başarı çıtasını bugün de devam ettirmeyi başaran bir sanatçıdır. Matematik ile ilgisi okul hayatında ona çok sayıda başarı sağlamış ve üstün başarılar katmıştır. Eğitim hayatı ile ilgili sorular sorularda her zaman en sevdiği dersin "Matematik" olduğunu söylemektedir. Girmiş olduğu sınavlardaki başarılarını ve emeklerinin karşılığını matematik sayesinde oldukça almıştır. Bu kadar başarılı ve eğitim seviyesi üst düzey olmasına rağmen ilerideki hayatındaki başarılarını eğitim aldığı konular yerine oyunculukta göstermeye karar vermiştir. Eğitimine Uludağ Üniversitesi oyunculuk bölümü ile devam etmiştir. Şu anda Beni Affet dizisinde oynamaktadır. Türkiye'de isminden söz ettiren bir sanatçı olmuştur.

Eğitim hayatını bitirdikten sonra bir Cast Ajansı ile anlaşan ve bu vesileyle başarıyı sağlayan Altınışık bir çok dizide oynama fırsatı bulmuştur. Yakışıklılığı ona bu konuda oldukça başarı sağlamaya yardımcı olmuş ve bu sayede dizilerin göz bebeği haline gelmiştir. 

Oynadığı diziler : 2011 yılında Firar isimli dizide Kemal karakterini canlandırmıştır. Burada yıldızı parlayan genç oyuncu yine 2011 yılında yayına giren ve şu an devam etmekte olan Beni Affet isimli dizide oynamaya başlamıştır. Bu dizide de Kemal rolünü canlandırmaktadır. Burada yakaladığı başarı ona bir çok kapı açmış ve çok sayıda dizi teklifi almaya başlamıştır. Oyuncu hakkında özellikle sosyal medya olmak üzere çok sayıda hesap açılmış ve ününe ün katılmıştır. Genç kızların sevgilisi haline gelen Altınışık öte yandan Tiyatro çalışmalarına da devam etmektedir.

Oynadığı oyunlar : 2008 yılında Biçareler ve takip eden 2009 yılında ise Cehennemlik Gölgeler adlı oyunlarda oynamış ve sahte tozunu yutma fırsatı bulmuştur.

Yakışıklı oyuncu Mert Altınışık boyu 1.79 dur.
Mert Altınışık nereli : Aslen nereli olduğu bilgisi yok.
Mert Altınışık sevgilisi : 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?TEDES Hakkında ne Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
ARŞİV