banner62

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Valilik Uyardı Bunu Yapanlara Dikkat !!!

Özel Ordu Koleji Doğa Koleji Oldu

Özel Ordu Koleji faaliyetlerini Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından Doğa Koleji adı ile sürdürecek. Kolej yönetimi dün basın toplantısı ile Doğa Kolejine geçiş ve geleceğe yönelik hedefleri hakkında açıklama yaptı.

18 Ocak 2013 Cuma 10:20
Bu haber 1973 kez okundu
Özel Ordu Koleji Doğa Koleji Oldu
Ordu'nun önemli eğitim kurumlarından Özel Ordu Koleji bundan sonra Özel Doğa Koleji ismi ile faaliyet gösterecek. Kolej sahibi Cavit Köksal dün yaptığı basın toplantısı ile yeni döneme geçişle ilgili bilgiler verdi.
Köksal, kolejin sahibi Orca-Okem Ordu ili Kültür Eğitim Merkezi Anonim Şirketi olarak, yeni dönemin gerektirdiği yönde yatırımlara ve teknolojik altyapı çalışmalarına başladıklarını söyledi.  Yeni sisteme tam olarak gelecek eğitim döneminde geçileceğini belirten Köksal, “22 yıldır Ordu Koleji olarak eğitim hayatına devam eden ve Ordu’nun markası olan okulumuz, ikinci dönemden itibaren Doğa Koleji vizyonuyla bölgemize dünya standartlarında bir eğitim sistemi getirmiş olacak” diye konuştu.
Doğa Koleji “Mutlu Çocuk Öğrenir” sloganı ile ifade ettiği felsefesini ve eğitim sistemini velilere anlatmak için Ordu ve Giresun’da çalışmalar yapacak. Okul öğrencilerine ve yeni kayıt olacak öğrenciler için şubat ayı sonuna kadar, çok özel bir kampanya başlatacaklarını vurgulayan Köksal, “Ara sınıflarda kontenjanımız sınırlı sayıda olacak. Bu nedenle öğrenci velileri kayıt ve ücretlerle ilgili bilgiyi Doğa Kolejinden ve ofislerimizden alabilirler” dedi.

Atatürkçü, güvenilir, dinamik ve çağdaş…
Doğa Koleji’nin 74 okul kampüsü ve 55 bine yakın öğrencisi ile eğitimde Türkiye’nin en büyük markası olduğunu kaydeden Köksal, şu bilgileri verdi:
“Londra’da düzenlenen dünyanın en büyük eğitim teknolojileri fuarı olan BETT Show’da tek okul Doğa Koleji idi. Yaptığı sunumla bütün dünyanın takdirini toplamış ve ayakta alkışlanmıştır. Doğa bir dünya markası olmuştur.  Doğa konseptli eğitim modeli temelinde; anaokulundan üniversiteye kadar her kademede kaliteli eğitim veren, bu eğitim modeline olanak sağlamak için her türlü fiziksel alt yapıyı ve teknolojiyi sunan, öğrencinin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak gelişimini sağlayan, doğru gelişimini amaçlayan, yabancı dile önem veren, Atatürkçü, güvenilir, dinamik ve çağdaş bir eğitim kurumudur.”

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?TEDES Hakkında ne Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
ARŞİV