banner62

24 Ağustos 2017 Perşembe

Valilik Uyardı Bunu Yapanlara Dikkat !!!

Büyükşehir Belediye Meclisi Toplandı

Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi, Ağustos ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi.

11 Ağustos 2017 Cuma 09:51
Bu haber 104 kez okundu
Büyükşehir Belediye Meclisi Toplandı
Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi, Ağustos ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi.
 
 
Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda Başkan Enver Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya Başkan Vekili Ahmet Çoruh, OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olğun, Meclis Üyeleri ve ilgili Daire Başkanları katıldı.
 
 
BAŞKAN YILMAZ, CUMHURBAŞKANI’NIN SELAMINI İLETTİ
 
 
Toplantı öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordululara selamını ileten Başkan Yılmaz, “Cumhurbaşkanı’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Giresun programının ardından, havalimanında uğurlanması sırasında kendisiyle görüştük. İlimizi ilgilendiren temel konular ve yatırımlarla ilgili kendisinin fikirlerini alma imkânımız oldu. İnşallah Kasım ayından sonra daha geniş bir program çerçevesinde kendisinin ilimize gelme durumu söz konusu. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın Ordululara selamı var” dedi.
 
 
FATSA HUZUREVİ PROJESİ %75 SEVİYESİNE GELDİ
 
 
24 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda Fatsa Belediyesi Huzurevi Hizmet Binası inşaatının kalan kısmının yapım işlerinin, ilgili kurumlarla protokol imzalanarak tamamlanması için Büyükşehir Belediye Başkanı’na yetki verilmesi de onandı. Yüzde 75 seviyesine getirilen projenin bu yıl sonunda hizmete sunulması hedefleniyor.
 
 
24 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ
 
 
Toplantıda İhtisas Komisyonlarından gelen raporlar, dairelerden gelen teklifler ve 4 ek gündem maddesi ile birlikte toplam 24 madde görüşüldü. 8 gündem maddesi İmar ve Bayındırlık Komisyonuna, 2 gündem maddesi de Hukuk Komisyonuna havale edildi.
 
 
Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi, Ünye ilçesine yapılması planlanan 17 milyon TL’lik Anadolu Lisesi Projesi ile ilgili karar almak üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonunda yapılacak görüşmenin ardından, 15 Ağustos Salı günü saat 14.00’te yeniden toplanacak.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?TEDES Hakkında ne Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
ARŞİV