banner62

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Valilik Uyardı Bunu Yapanlara Dikkat !!!

Burak Sağyaşar Kimdir, Nereli, Boyu, Oynadığı Diziler

Burak Sağyaşar, 29 Ekim 1987 yılında Adana’da doğmuştur. Türk dizi oyuncusu olan yakışıklı oyuncu başarılı yapımcı Nilgün Sağyaşar’ın oğludur.

02 Ağustos 2013 Cuma 16:32
Bu haber 2638 kez okundu
Burak Sağyaşar Kimdir, Nereli, Boyu, Oynadığı Diziler
 Sempatik tavırları ile tüm genç kızların sevgilisi olan, yakışıklılığı ile sürekli adından konuşturan, adeta ekranlara damga vuran yakışıklı oyuncu Burak Sağyaşar, 29 Ekim 1987 yılında Adana’da doğmuştur. Türk dizi oyuncusu olan yakışıklı oyuncu başarılı yapımcı Nilgün Sağyaşar’ın oğludur. Ankara’da büyüdü ve bir yandan lise eğitimini Lycée Charles De Gaulle'de görürken, bir yandan da amatör tiyatro ve müzik çalışmalarına devam etti. Lise yılları boyunca tiyatroyla ilgilendi ve en ciddi tiyatro deneyimini ekip olarak Kanada'da 800 kişilik bir salonda sahne alarak edindi. Yaptığı çalışmalar sonucunda Liselerarası En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Bir amatör alternatif rock grubu olan Roulette, perküsyon aletlerinin çoğunu çalabilen Burak Sağyaşar'ın bir dönem bateristliğini yaptığı gruptu. Lise son sınıfa geçtiğindeyse ailesiyle beraber İstanbul'a taşındı ve lise eğitimini Lycée Français Pierre Loti'de tamamladı. İngilizce, Fransızca ve İspanyolca olmak üzere üç dil bilen Burak Sağyaşar, eğitimini halen Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümünde sürdürmektedir.

Oyunculukta ki ilk profesyonel ve uzun süreli olan rolü annesi Nilgün Sağyaşar’ın yapımcılığını yaptığı “Yemin” dizisi ile oldu. “Küçük Kadınlar” dizisinde canlandırdığı Utku rolü ile büyük çıkış yakalayarak gündeme damgasını vurdu.

Burak Sağyaşar Boy 192, Kilo 85’dir.

Burak Sağyaşar Twitter Adresi: twitter.com/SagyasarBurak

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?TEDES Hakkında ne Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
ARŞİV