banner62

24 Ağustos 2017 Perşembe

Valilik Uyardı Bunu Yapanlara Dikkat !!!

Başkan Yılmaz Mhp’nin Yeni Hizmet Binasını Ziyaret Etti

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, MHP Ordu İl Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Yılmaz’ı MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz ile MHP Eski Milletvekili Cemal Enginyurt karşıladı.

11 Ocak 2017 Çarşamba 08:46
Bu haber 300 kez okundu
Başkan Yılmaz Mhp’nin Yeni Hizmet Binasını Ziyaret Etti

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, MHP Ordu İl Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Yılmaz’ı MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz ile MHP Eski Milletvekili Cemal Enginyurt karşıladı.  

AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Hekim’le birlikte MHP Ordu İl Başkanlığının yeni hizmet binasını ziyaret eden Başkan Enver Yılmaz, “MHP İl Başkanlığının yeni mekânını il ve ilçe teşkilatlarına hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Yılmaz, “15 Temmuz Sürecinde De Bir Ve Beraberdik”

Başkan Yılmaz, MHP İl Başkanlığının yeni binasının camiaya hayırlı olmasını dileyerek, “Milliyetçi Hareket Partisi, anayasa değişikliği sürecinde göstermiş olduğu duyarlılığı 15 Temmuz sürecinde de sergilemişti. O gece MHP İl Başkanı ve beraberindeki grup, Büyükşehir Belediyemizin önüne gelmiş ve vatana sahip çıkmak için sesimizi birlikte yükseltmiştik. Son zamanlarda, Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli Bey’in o devletçi duruşunu tüm teşkilâtına yansıtmasının memnuniyetini yaşıyoruz. MHP İl Başkanlığının yeni mekânının tüm il ve ilçe teşkilatlarına hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.Köksal Yılmaz, “Sayın Başkan’a Teşekkür Ediyoruz”

MHP İl Başkanı Köksal Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, “Sayın Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bir parti hariç, AK Parti, CHP ve MHP olarak birlik ve beraberlik içinde meclisteyiz” şeklinde konuştu.


Cemal Enginyurt, “Çepeçevre Kuşatılmış Bir Türkiye’yi Yaşıyoruz”

MHP Ordu Eski Milletvekili Cemal Enginyurt, ziyaretlerinden dolayı Başkan Enver Yılmaz’a ve beraberindekilere teşekkür etti. Enginyurt konuşmasında Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini söyleyerek, “Gerek içeride gerekse dışarıda çepeçevre kuşatılmış bir Türkiye’yi yaşıyoruz. 15 Temmuz darbe girişimiyle bu ülkeyi çökertemeyenler, şimdi ise ekonomik darbe teşebbüsleriyle Türkiye Cumhuriyeti’ni yok etmeye çalışıyorlar. Sayın Cumhurbaşkanı’na saldırarak ülkemizi bölmek ve parçalamak istiyorlar. Böylesi bir dönemde Türk Milliyetçilerinin üzerine düşen görev, birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır. Bugünkü tablo da birlik ve beraberliğin göstergesidir. Bugün siyaset yapma zamanı değil, birlik zamanıdır. Bu güçlerin asıl amacı, asırlardır süregelen intikamlarını almaktır. Buna izin vermeyeceğiz” diye konuştu.

Uğur Çelenk, “Gün Birlik Olma Günüdür”

AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk de ziyarette bir konuşma yaptı. Gün birlik ve kardeş olma günü diyen Çelenk, “Yaşanan bu süreçte MHP’yle olan kardeşliği pekiştirmek adına bu ziyareti gerçekleştirdik” şeklinde konuştu. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?TEDES Hakkında ne Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
ARŞİV