banner62

24 Eylül 2017 Pazar

Valilik Uyardı Bunu Yapanlara Dikkat !!!

BAŞKAN YILMAZ, BAŞBAKAN İLE GÖRÜŞTÜ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Çankaya Köşkü'nde Başbakan Binali Yıldırım’la görüştü.

03 Eylül 2016 Cumartesi 09:29
Bu haber 3496 kez okundu
 BAŞKAN YILMAZ, BAŞBAKAN İLE GÖRÜŞTÜ
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Çankaya Köşkü'nde Başbakan Binali Yıldırım’la görüştü. Dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz arasında gerçekleşen üçlü görüşmenin ardından, bugün de Çankaya Köşkü'nde Başbakan Binali Yıldırım, Başkan Enver Yılmaz'ı makamında kabul etti.
 
Hükümetin ve Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin devam eden yatırımlarının, yerel siyasetle güncel konuların konuşulduğu görüşmede Başkan Enver Yılmaz tarafından, Başbakan Binali Yıldırım'a geniş kapsamlı bilgi verildi.
 
YATIRIMLAR, GÜNCEL KONULAR VE ORDU SİYASETİ KONUŞULDU
 
Çankaya Köşkü Başbakanlık makamında gerçekleşen görüşmeyle ilgili bilgi veren Başkan Yılmaz, "AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ı Çankaya Köşkü'nde yer alan Başbakanlık makamında ziyaret ettik. Sayın Başbakanımızla ülke konuları, yerel siyaset, güncel konular ve yatırımları konuştuk. Kendisine Büyükşehir Belediyemizin projelerini anlattım, Hükümet yatırımlarıyla ilgili de bilgi verdim. Kendileri, Ordu'yu ve Orduluları çok sevdiğini belirterek Ordu ilimizi yakından takip ettiğini dile getirdiler" diye konuştu.
 
BAŞKAN YILMAZ'DAN TEŞEKKÜR
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Hükümete teşekkür eden Başkan Enver Yılmaz, "Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Hükümetimize ve Başbakanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlere, Ordu iline her zaman destek verdiler. Onlardan aldığımız güçle milletimiz için çıktığımız hizmet yolunda durmadan ilerliyoruz. Bu yolda bizlere destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?TEDES Hakkında ne Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
ARŞİV