banner62

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Valilik Uyardı Bunu Yapanlara Dikkat !!!

07.11.2013 Vefat Haberleri

07.11.2013 Vefat Haberleri

07 Kasım 2013 Perşembe 08:40
Bu haber 730 kez okundu
07.11.2013 Vefat Haberleri

ALİ AKKÖSE

Turnasuyu Köyünden , Necati Akköse’nin oğlu , Hurşit ve Kadir Akköse’nin abisi , Emine Akköse’nin eşi ALİ AKKÖSE  vefat etmiştir. Cenazesi bugün Turnasuyu Merkez Camiinde kılınacak öğle namazından sonra , aynı köyde toprağa vericektir.

ALİ ÇAKIR

Ulubey , Çukur Mahallesinden , Çakıroğullarından Merhum Mustafa Çajır’ın oğlu , Alladdin Çakır’ın abisi Merhum Yusuf , Resul ve Samet Çakır’ın babası , ALİ ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00 de Ulubey Çukur Mahallesinde Kılınacak cenaaze namazından sonra , aile mezarlığında toğrağa verilecektir.

MUSTAFA TEMEL

Ulubey , Şahinkaya Köyü , Kayadibi Mahallesinden , Hocaoğullarından , Merhum Sadık Temel’in oğlu , Ramazan , İlhan , Hasbi ve Ahmet Temel’in babası , MUSTAFA TEMEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ulubey Şahinkaya köyü , Kayadibi Mahallesinde kılınacak öğle namazından sonra ,aynı köyde toğrağa verilecektir.

HASİRET YEŞİLBAŞ

Ulubey Güzelyurt köyünden Kaçaroğullarından Hami Yeşilbaş'ın eşi, Diş Hastanesi Personeli Zeki,Cezaevi personeli Ejdam,Gürel ve Naciye Yeşilbaş'ın annesi, HASİRET YEŞİLBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ulubey Güzelyurt köyünde kılınacak ikindi namazından sonra aynı köydeki aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Anahtar Kelimeler: Haber, Haber

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?TEDES Hakkında ne Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
ARŞİV