Ordu Ajans içerik değişikliği, Ordu Haber

Merhaba,

Orduajans.com ekibi olarak 2007 yılından beri haber hizmeti vermekte olduğumuz haber projemizi sonlandırma kararı aldık. Gerek bölgedeki tarafsız haberciliğin hak ettiği yeri bulamaması gerekse önemli projelerimiz ve internet sitelerimiz için vakit ayırmanın yerel bazda içerikler sağlamaktan daha faydalı olacağına karar verdik.

Bundan böyle Ordu Ajans olarak sizi bilgilendirmek ve aradığınız içeriklerdeki bilgilerin tamamının doğru ve tarafsız şekilde, tamamen bilgilendirmek amaçlı sunumlarını göreceksiniz.

Biraz da örnek vermek gerekirse; Tüketici yorumları, kullanıcıların bir ürünle ilgili fikirleri, nasıl kullanıldığından tutun da içerik bilgilerine kadar her türlü bilginin paylaşımını elimizden geldiğince yapacağız. Bilmediğimiz veya araştırmadığımız bir konu hakkında sizlerle bilgi paylaşımından kesinlikle kaçınacağız. Bu esnada Tanıtım yazısı diye adlandırdığımız belli başlı yazılar alınacaktır. Bu nedenle bu kategorideki yazılar bilgi vermek amaçlı değil de tanıtım amaçlı yazılacaktır. Bunun haricinde büyük konuşuyoruz. Bizim bir sayfamıza girdiğinizde konuyla alakalı gerekli tüm bilgileri almadan çıkmayacaksınız.

 

Çok yakında yep yeni ürünler ve konularla karşınızda olacağız.

İnternet sitemizi takip etmeye başlayınız. Sık kullanılanlar listenizdeki yerimizi almaya hazırlanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir